Lot 2520
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinese hoge porseleinen chocoladekan

18e eeuw, China

Een taps toelopend "vuurtoren" model chocolade- of koffiekan met een handvat aan de zijkant. Rondom gedecoreerd met een floraal decor en een bruine capucijnerrand langs de deksel. Grote barst (zie foto's).

H 23 cm

Grote barst, van bovenrand tot over de bodem. Schilfer langs dekselrand. Verder geen beschadigingen of restauratie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180