Lot 2519
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees imari porseleinen theepot met tulp decor

18e eeuw, China

Een kleine geribde theepot met decor van een bloeiende tulp. Deksel met afwijkend decor (wel de goede vorm en maat). Niet gemerkt.

L 14 cm, H 10.7 cm

Goede conditie. Geen haarlijnen, schilfers of restauratie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220