Lot 2518
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees imari porseleinen theepot

18e eeuw, China

Een Qianlong periode theepot, gedecoreerd met cartouches en vlinders op een blauw fond. De cartouches gevuld met bloemen. Niet gemerkt. Deksel en tuit zijn gerestaureerd.

L 17.5 cm, H 12.5 cm

Deksel en tuit zijn gerestaureerd. Verder in goede conditie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120