Lot 2517
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een blauw wit gedecoreerde kom

18e eeuw, China

Een ronde kom aan de buitenzijde met panelen waarin Lange Lijzen en zotjes. De binnenzijde met een tafereel van een dame met een konijn in een tuin. De bovenrand met capucijnerglazuur (bruine) glazuur). Niet gemerkt. Mogelijk Kangxi/Yongzheng periode.

D 19.5 cm, H 8.5 cm

Drie haarlijnen (waarvan twee verkleurd). Geen restauratie of andere beschadigingen.

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140