Lot 21
December veiling 2014
Joaquim Magalhaes (20e eeuw)

Portugees dorp in heuvellandschap

rechtsonder get. en in dorso get.

olieverf op doek, 67x87 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60