Lot 2516
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Twee Japans porselein wandborden

Ca. 1900, Japan

Het kleinere bord met famille rose gedecoreerd, laat drie dames in een tuin zien en is in goede conditie. Het grotere bord is beschadigd langs de rand en is floraal gedecoreerd in bruinrood, groen en goud. Beide borden zijn gemerkt.

D 37 en 41 cm

Het kleinere bord in goede conditie zonder beschadiging of restauratie. Het grotere bord met randschade op drie plaatsen en twee haarlijnen (zie foto's).

€ 100,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120