Lot 2515
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Twee Japans porseleinen wandborden

Ca. 1900, Japan

Kutani porselein, gemerkt op achterzijde met ingedrukt stempel. De voorzijde gedecoreerd met een voorstelling van een vaas en mand gevuld met bloeiende takken en fruit.

D 34 cm

Goede conditie. Geen beschadiging of restauratie.

€ 100,00
€ 200,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90