Lot 49
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Tomas Rajlich (1940)

Zonder titel (2003)

gesigneerd 'T. RAJLICH 04' (middenonder)

kleurpotlood op papier, 68x53 cm (incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Ramakers, Den Haag.

In deze serie van Tomas Rajlich wordt een rechthoek zo lang met kleurpotlood gekleurd, tot het kleurpotlood op is.

Bekijk dit lot in onze virtuele tour op: https://www.ardito.eu/3d-model/venduehuis-auction-29-june-2020-view-3/fullscreen/

€ 400,00
€ 600,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450