Lot 45
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Theo Niermeijer (1940-2005)

Standing up (1980)

ijzer 88x45x22 cm
Het beeld werd in 1991 door de kunstenaar gerestaureerd.

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Sotheby's, Amsterdam, lotnr. 606, 3 oktober 88.

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400