Lot 44
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Beschikbaar in aftersales
Theo Niermeijer (1940-2005)

Loods, wagen en boerderij (Atelier Zunderdorp) (1972)

gesigneerd en gedateerd 'Theo Niermeijer, Zunderdorp '72', tevens getiteld (middenonder)

gouache en goudverf op papier, 70x100 cm (in lijst zonder glas)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct van de kunstenaar verworven.

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 100