Lot 43
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Beschikbaar in aftersales
Arkady Nasonov (1969)

Henri Bergson (2002)

gesigneerd met initialen in het cyrillisch (rechtsonder)

olieverf op linnen, 120x77 cm, daarbij een gedrukt kaartje met toelichtende tekst

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Tanya Rumpff, Haarlem.

Arkady Nasonov was een leerling van Emo Verkerk.

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200