Lot 2514
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Twee famille verte borden Chinees porselein

18e eeuw, China

Beide borden floraal gedecoreerd. Niet gemerkt maar mogelijk Kangxi periode.

D 28.5 cm

Een bord met twee haarlijnen. Het andere bord met ingelijmd stuk en haarlijn.

€ 100,00
€ 200,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180