Lot 2513
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Japans Koshida Satsuma aardewerk schaaltje met pauwen

Ca. 1900, Japan

Hoge kwaliteit Satstuma, fijn gedecoreerd cremekleurig aardewerk met twee pauwen in een landschap onder een bloesemboom. De buitenzijde floraal gedecoreerd en gemerkt voor Koshida op de onderzijde.

D 16 cm, H 6 cm

Goede conditie. Geen schilfers, haarlijnen of restauratie. Minimale slijtage van het verguldsel.

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200