Lot 40
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Herman Makkink (1937-2013)

Lazarus (2006)

gesigneerd en gedateerd 'Makking 2006', tevens betiteld (rechtsboven)

aquarel, collage en potlood op papier, 50x70 cm

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Wetering Galerie, Amsterdam.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200