Lot 34
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
David van de Kop (1937-1994)

Eoos (1989)

gesigneerd en gedateerd 'DAVID 1989' (rechtsonder) en getiteld (linksonder)

aquarel op papier, 13x18 cm (28x32 cm incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct bij de kunstenaar verworven.

€ 80,00
€ 120,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80