Lot 30
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Twan Janssen (1968)

Boys don't cry III (Stage Property #100112) (2010)

gesigneerd in pen, getiteld en gedateerd 2010 (op sticker op de achterzijde)

acryl, magneten en assemblage op doek, zonder lijst, 70x50 cm

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Heden, Den Haag.

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400