Lot 29
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Twan Janssen (1968)

Residue Painting (Stage Property # 070701) (2007)

gesigneerd in pen, getiteld en gedateerd 2007 (sticker op de achterzijde)

acryl en chirurgische zijde op doek, 40x30 cm

Herkomst: Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Torch Gallery, Amsterdam.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300