Lot 28
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Joris Geurts (1958)

Zonder titel (1995)

gesigneerd en gedateerd '96 joris geurts' (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 46x57 cm

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 200,00
€ 300,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600