Lot 27
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Helen Frik (1960)

Collecting III Storage (2004)

gesigneerd en gedateerd 'H.C. Frik 2004' (rechtsonder), en getiteld (rechtsboven)

(kleur)potlood op papier, 23,5x32 cm (incl. lijst 33x40 cm)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100