Lot 25
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Helen Frik (1960)

Fish Fud (1997)

gesigneerd en gedateerd 'H.C. Frik 97' (linksboven) en getiteld (rechtsboven)

aquarel en (kleur)potlood op papier, 35,5x23,5 cm

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Metis, Amsterdam.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200