Lot 26
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Helen Frik (1960)

Contact I (1990)

gesigneerd, getiteld en gedateerd 'Contact I H.C. Frik 1990' (middenboven)

aquarel en collage op papier, 19x23 cm (incl. lijst 31x34,5 cm)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Schouten en de Vries, Haarlem.

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180