Lot 24
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Helen Frik (1960)

Lost it, Mad II (1998)

gesigneerd en gedateerd 'H. Ch. 1988' (middenonder)

inkt, aquarel en (kleur)potlood op papier, 48x64 cm (incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Metis, Amsterdam.

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300