Lot 23
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Beschikbaar in aftersales
Cor van Dijk (1952)

Zonder titel (1993)

gestempeld met blindruk 'CvD' en in potlood gedateerd '93 (rechtsonder)

grafiet op papier, 50x65 cm (53,5x68,5 cm incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct bij de kunstenaar verworven.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300