Lot 22
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Piet Dieleman (1956)

Zonder titel (3)

één gesigneerd in potlood en gedateerd 'piet dieleman 1993', de prenten genummerd van 1 tot 3,

drie etsen, afbeeldingen circa 33x24 cm (incl. lijst 38x33,5 cm)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct bij de kunstenaar verworven.

€ 80,00
€ 120,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160