Lot 21
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Piet Dieleman (1956)

Schets voor 'Sculptuur Schiphol' (1992)

gesigneerd 'piet dieleman' (linksonder) en getiteld en gedateerd 'sculptuur schiphol 1992' (rechtsonder)

potlood en trekpen op overtrekpapier, 50x45 cm (69x61 cm incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct verworven bij de kunstenaar.

€ 200,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160