Lot 16
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Fons Brasser (1944)

Model I 84-90 (1990)

genummerd en gedateerd (op de achterzijde)

multiplex, oplage 3/12, 21x29x8 cm

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Jeanne Buytaert, Antwerpen.

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100