Lot 15
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Beschikbaar in aftersales
Fons Brasser (1944)

Nr. 2-2, 1e zink (1992)

gesigneerd, getiteld en gedateerd (sticker op de achterzijde)

zinken wandobject, oplage 2/2, 25x22x22 cm

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Direct verworven van de kunstenaar.

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200