Lot 11
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Fons Brasser (1944)

Braun Serie Nr. 1 (2001)

genummerd en gedateerd '1/5 9-2001', tevens getiteld (op de achterzijde)

foto op aluminium, oplage 1/5, zonder lijst, 39x23,5 cm De titel refereert aan een Braun scheerapparaat, waarvan het opzetstuk in close-up is gefotografeerd.

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie Ramakers, Den Haag.

€ 200,00
€ 300,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280