Lot 9
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Paul Beumer (1982)

Chambord (2011)

gesigneerd en gedateerd 'Paul Beumer 2011', tevens getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 13x18 cm

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie de Expeditie, Amsterdam.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300