Lot 8
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Paul Beumer (1982)

Why don't you wash your child's hair in Champagne? (2011)

gesigneerd en gedateerd 'Paul Beumer 2011', tevens getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 13x18 cm

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Galerie De Expeditie, Amsterdam.

€ 300,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450