Lot 6
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Arie Berkulin (1939)

Zonder titel (1988)

gesigneerd met initialen en gedateerd 'A.B. 1988' (rechtsonder)

inkttekening op pakpapier, 45x60 cm (56,5x71 cm incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden.

€ 100,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100