Lot 4
Online Only Modern & Contemporary Art | 29 June 2020
Arie Berkulin (1939)

Grevelingen (1987)

gesigneerd met initialen en gedateerd 'A.B. 87' (rechtsonder), tevens gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde van de lijst)

blauw kleurpotlood en potlood op papier, 50x70 cm (57x77 cm incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Orez Mobiel, Den Haag.

€ 100,00
€ 200,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325