Lot 2512
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een grote diepe kom blauw wit Chinees porselein

Ca. 19e eeuw, China

Aan de buitenzijde drie vleermuizen en de binnenzijde rijk gedecoreerd met florale motieven. Mogelijk voor de Zuid-oost Aziatische markt. Niet gemerkt.

D 37 cm, H 13 cm

Goede conditie. Geen haarlijnen, schilfers of restauratie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180