Lot 2511
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees porselein poederblauwe kom

Qianlong periode, 18e eeuw, China

De buitenzijde met restanten van verguld decor op een blauw fond (zg. poederblauw). De binnenzijde van de kom met een eenvoudig floraal motief in het midden en een "spearhead" rand langs de bovenkant. Mogelijk bedoeld voor de Turkse/Perzische markt. Niet gemerkt.

D 30 cm, D 12.5 cm

Goede conditie. Slijtage van verguldsel maar het porselein zonder beschadigingen en geen restauratie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375