Lot 2510
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees imari porseleinen kom

Qianlong peirode, 18e eeuw, China

Met gedraaide blauw witte panelen en florale decoratie in ijzerrood en verguldsel. Mogelijk voor de Turkse Perzische markt. Niet gemerkt.

D 26.8 cm, H 11 cm

Een haarlijn (6 cm), en slijtage van het verguldsel. Verder in goede conditie.

€ 200,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220