Lot 2509
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees porselein poederblauwe kom met famille rose interieur

Qianlong periode, 18e eeuw, China

De buitenzijde met verguld decor van een vogel op een rots en bloemen op een blauw fond (zg. poederblauw). De binnenzijde van de kom met famille rose floraal decor in het midden en een rand in oranjerood langs de bovenkant. Niet gemerkt.

D 26 cm, H 11.5 cm

Een haarlijn (9 cm). Verder in goed conditie met geen andere beschadigingen en geen restauratie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350