Lot 246
Dirk de Vries Lam (1869-1937)

De waterdrager

gesigneerd 'De Vries Lam' (linksonder) en onduidelijk gedateerd mogelijk '99' (linksonder)

aquarel, 42x25 cm (met lijst: 57x41 cm)

Conditie: enkele bruine vlekjes, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40