Lot 2507
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinese blauw wit porseleinen kom

18e eeuw, China

De buitenzijde gedecoreerd meteen doorlopend landschap met daarin gebouwen, bergen en water. De binnenzijde met een servetrand langs de bovenkant en een klein landschapje in het midden. De rand voorzien van bruine capucijnerglazuur.

D 25.5 cm, H 11 cm

Diverse verkleurde haarlijnen. Geen restauratie.

€ 100,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120