Lot 2502
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Japans Arita porseleinen kendi

Ca. 17/18e eeuw, Japan

Een schenkkannetje (ook wel kendi of gendi genoemd) floraal gedecoreerd in blauw wit. Niet gemerkt. Onderzijde ongeglazuurd.

H 17 cm, L 18 cm

Goede conditie. Geen restauratie. Minieme schilfers langs bovenrand en eind van tuit.

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120