Lot 2506
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees blauw wit porseleinen terrine

Tweede helft 18e eeuw, China

Een Qianlong periode zware terrine met deksel. Gedecoreerd met bloemen en vogels. Oude gekramde reparatie aan een barst.

36 x 24 cm (L x B), H 21 cm

Grote schilfer op een hoek en beschadigingen aan de bloem bij het handvat (twee bloemblaadjes afgebroken). Een oude gekramde restauratie aan een barst.

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140