Lot 2505
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees blauw wit porseleinen theepot

19e eeuw, China

Gedecoreerd met foo-dogs (drakenhondjes) en gemerkt op de onderzijde met een vier-karakter Kangxi merk, maar uit de 19e eeuw.

H 12.5 cm, L 15.8 cm

Goede conditie: geen beschadigingen, geen schilfers, geen haarlijnen or barsten. Geen restauratie.

€ 150,00
€ 250,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300