Lot 2504
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een grote Chinese Nanking wandschotel

19e eeuw, China

Een fraai groot bord, zg. "Nanking crackle ware". In famille rose gedecoreerd met een strijdtoneel van Mandarijn figuren op een beige gecraqueleerde achtergrond en een bruin geglazuurde buitenrand. Op de achterijzde gemerkt met een ingekerfd zegelmerk.

D 41,5 cm

Goede conditie: geen beschadigingen, geen schilfers of haarlijnen/barsten. Geen restauratie.

€ 200,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300