Lot 7
December veiling 2014
Corneille (1922-2010)

Man met rode vogel

rechtsboven in de druk get. en gedateerd '73-'75

kleurenlitho, 6/12, 70x100 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475