Lot 149
Jan Jacob Rudolf de Wetstein Pfister (1866-1937) (20x)

20 Illustraties voor het boek 'Erlo, de heidenknaap' van P.J. Andriessen

alle gesigneerd

voornamelijk gewassen inkt op papier (sommigen aquarel) (20), alle zonder lijst, van 12x13 tot 25,5x17 cm

Tezamen aangeboden met het boek van P.J. Andriessen.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 400