Lot 148
Jan Jacob Rudolf de Wetstein Pfister (1866-1937) (20x)

20 Illustraties voor het boek 'De tocht naar Rusland' van P.J. Andriessen

alles gesigneerd

voornamelijk aquarel (sommigen gewassen inkt op papier) (20), zonder lijst, van 14,5x7 tot 27x17 cm

Tezamen aangeboden met het boek van P.J. Andriessen.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 400