Lot 125
Richard Bisschop (1849-1926)

Houtsprokkelaarster bij de treinovergang

gesigneerd 'Richd Bisschop' (rechtsonder)

aquarel, 39x56 cm (met lijst: 55x72 cm)

Provenance:
-Veiling, Venduehuis der Notarissen, Den Haag, 6 september 1958.

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000