Lot 118
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944) (2x)

De man met twee gezichten; Drie figuren

De eerste gesigneerd en gedateerd ‘Mesquita 1921’ (rechtsonder); De tweede gesigneerd en gedateerd ‘Mesquita 32’ (rechtsonder)

beide inkt op papier, zonder lijst, 26x19,5 cm en 20,5x25 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140