Lot 33
André J. Verhorst (1889-1977)

Stilleven met bessen in een gele pot

gesigneerd en gedateerd 'Andre / Verhorst / '68' (rechtsonder)

aquarel, 33x30 cm (met lijst: 51,5x48,5 cm)

€ 150,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80