Lot 32
Toegeschreven aan Auguste Serrure (1825-1903)

Stilleven met roemer en blauwe zeedistel

gesigneerd 'A. Serrure.' (rechtsonder)

aquarel, 26,5x30 cm (met lijst: 39,5x43,5 cm)

€ 70,00
€ 90,00

Startbod: € 60