Lot 46
Cor Noltee (1903-1967)

Huifkarren in de sneeuw

gesigneerd 'C Noltee' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x35 cm (met lijst: 46x61 cm)

Conditie: Op het oog in goed staat. Iets oppervlaktevuil / vergeeld vernis.

€ 200,00
€ 300,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375